Mazuryclub - Ośrodki wypoczynkowe mazury - Domki letniskowe mazury - Wakacje - Twoje wczasy na Mazurach
                    
MazuryClub:
+48 89 7427866,
e-mail
Nr.Rach.59102036390000800200029694
Obóz Taneczny w MazuryClub " ... gorąco polecamy!"
 
Dziękujemy serdecznie
 
za tak piękną opinię. Pewnie na taką aż Opinię nie zasługujemy, a naszą ocenę w oczach i odczuciach organizatorów i uczestników Obozu podniósł fakt, ze wcześniej natknęli się na opinie typu "szczerze odradzam"  i spodziewali sią najgorszego. A  znaleźli normalny, bardzo przyzwoity Ośrodek z czystymi i wygodnymi domkami, dobre jedzenie przygotowywane na miejscu przez profesjonalnego szefa kuchni oraz sprawną obsługę.
 
Uznanie naszych Gości jest zawsze miłe i nastraja do lepszej pracy.Dla takich ludzi warto pracować. Nie tylko dlatego, że potrafią docenić nasze wysiłki, ale dlatego chociażby, że pod swoją opinią nie boją się  podpisać własnym imieniem i nazwiskiem.
 
Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL i wielu innych naszych gości i wielu potencjalnych naszych  gości, którzy mieli wątpliwą przyjemność natknąć się na anonimowe oszczerstwa publikowane na nasz temat szczerze Przepraszamy i Zapewniamy, że te "życzliwe" opinie,  mają taki sam  związek z rzeczywistością, jak osoba je publikująca z kulturą lub uczciwością. Zapewniamy, że wszyscy ludzie związani z dawnym image'em  Ośrodka, z którymi musieliśmy się rozstać,  zostali zwolnieni/spłaceni na obustronnie uzgodnionych warunkach i zgodnie z prawem. Nie widzimy żadnego uzasadnienia dla wyrażania i upubliczniania swoich frustracji i złych emocji. Jeśli ktoś ma jednak inne zdanie na temat swoich byłych współpracowników i/lub nowego kierownictwa Ośrodka zapraszam na otwarte rozmowy w "realu" lub na forum, ale pod własnym nazwiskiem.
 
Władysław Bogucki
 
Prezes Zarządu
Mazury Club Sp.z o.o. 
Zobacz inne Aktualności
Copyright © 2008,2016 MazuryClub.pl

Ta strona wykorzystuje pliki "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.